Kożuchowska modne inspiracje

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska to krótkowłosa blondynka, którą wszyscy kojarzymy m.in. z polskiego serialu ,,M jak Miłość’’ lub ,,Rozinka.pl’’. Gwiazda w ciągu ostatnich lat stała się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Jej praca nad wizerunkiem jest zauważana i doceniana. Można śmiało uznać, że aktorka z roku na rok jest coraz piękniejsza. Nie bez powodu znajdują się osoby, które  naśladujemy jej styl ubierania się, ale równie uważnie przyglądają fryzurze.

Trzeba przyznać, że jest to  jedna z kobiet showbiznesu, która pokazuje jak dobrze można wyglądać w krótkich włosach. Jej przykład to doskonały dowód na to, że w mocnym strzyżeniu kobieta może wyglądać doskonale i seksownie, tak jak w długich pasmach! Przed świętami gwiazda odwiedziła swojego fryzjera i postanowiła zmienić swoją dotychczasową stylizacje. Co nowego pojawiło się na głowie aktorki? Sprawdźmy!

Koniec krótkich pasm?

Trzeba przyznać, że aktorka mile zaskoczyła media swoim nowym wizerunkiem podczas świątecznego koncertu kolęd na Jasnej Górze. Umilając nam świąteczny czas zaprezentowała się w niespodziewanej stylizacji. Pojawiła się  na scenie niczym anioł w pięknie wystylizowanym blond bobie. Czyżby nadszedł kres krótkiego strzyżenia? Wszystko na to wskazuje!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CJRnMaEsYRW/

Krótkie strzyżenie z irokezem zostało zastąpione zupełnie nową fryzurą, w której aktorka prezentuje się bardzo elegancko.  To idealne cięcie pasujące do jej delikatnych rysów twarzy. Dodatkowo według opinii medialnej, jak i naszej jest to stylizacja jaka zdecydowanie odejmuje aktorce lat. Mamy cichą nadzieje, ze bob pozostanie z Małgorzatą na dłużej!

Jeżeli zastanawiałaś się nad metamorfozą swojej dotychczasowej fryzury to być może warto zainspirować się rewolucyjnym pomysłem fryzjera aktorki. To prawdziwy strzał w dziesiątkę! Krótsze włosy nie wymagają dużego nakładu pracy nad ich codziennym układaniem, a mocne przycięcie pasm korzystnie wpłynie na ich kondycje.

Warto wiedzieć, że krótki bob możesz stylizować na kilka sposobów. Dwa najbardziej znane to przede wszystkim włosy idealnie wyprostowane, które będą perfekcyjnie się układały przez cały dzień. Sposób numer dwa to stylizacja z delikatnymi lokami, która zdecydowanie dodaje anielskiego uroku. Mogliśmy ją również podziwiać u Małgorzaty Kożuchowskiej w trakcje wspomnianego koncertu kolęd podczas minionych świąt Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *