modne inspiracje - wpadki modowe

Największe modowe wpadki znanych gwiazd

Nieudana stylizacja może zdarzyć się nie tylko Tobie! Przeglądając największe porażki modowe znanych gwiazd show biznesu można uznać, że nawet najlepszym się one zdarzają. Kto i w czym wyglądał niezbyt dobrze w minionym 2020 roku?

Zapraszamy na mały przegląd niemałych wpadek! Dzięki nim będziesz doskonale wiedzieć, jakich stylizacji lepiej unikać…

Fryzura niepasująca do ubrania

Czy można doprowadzić do modowego faux pass przez nieodpowiednie dobranie uczesania? Okazuje się, że jak najbardziej! W ostatnim sezonie prawdziwym hitem była męska fryzura z idealnie wygładzonymi włosami. To prawdziwa stylizacja na eleganta! Jednakże nie ze wszystkim będzie ona prezentowała się dobrze, o czym przekonał się Rafał Zawierucha… Wystylizowane w ten sposób włosy w duecie z sportowym odzieniem nie zdały egzaminu. Gwiazda spotkała się z ostrą krytyką ze strony modowych mediów. Wniosek? Kiedy ubierasz się w dres postaw na luz również na głowie. W przeciwnym wypadku uzyskasz mało atrakcyjny mix.

Workowatym sukienkom mówimy nie!

Lubimy kryć się w oversizerowych ubraniach, zwłaszcza gdy nie czujemy się dobrze ze swoja aktualną sylwetką. Jednak, gdy ubierasz sukienkę na ważne wyjście to niestety warto zadbać, by jej fason został dobrze dopasowany do Twojej figury. Workowate suknie się po prostu nie sprawdzają! Przekonała się o tym w 2020 roku aktorka Tamara Arciuch, której nawet czarny kolor sukni nie pomógł. Workowate ubrania na czerwony dywan? To zdecydowanie zły wybór, który skrytykowała opinia publiczna.

Dress code niedopasowany do okazji…

Uważaj na to, co i gdzie ubierasz zwłaszcza, gdy jesteś gwiazdą! Jedna z wielkich wpadek modowych zdarzyła się Joannie Moro podczas premiery jednego z filmów. Podczas gali obowiązuje wyjątkowo elegancki dress code. Tymczasem aktorka złamała tę zasadę pokazując się w kardiganie, dłuższej spódnicy i botkach. To dobry strój do kina, na spotkanie z przyjaciółmi, czy zakupy. Niestety nie na ważną galę, co odbiło się echem na modowych portalach. Wniosek? Jeżeli idziesz na oficjalne spotkanie to nie wkładaj ubrań typu casual, ponieważ odbiorą Ci pewność siebie i sprawią, że nie dopasujesz się do otoczenia.

Bielizna na wierzchu

O pokazywaniu różnych części bielizny przez gwiazdy zawsze jest dość głośno. Zbyt duży dekolt i wychodzące koronki stanika, albo prześwitująca sukienka i rzucający się w oczy kolor majtek to punkty zapalne dla modowej krytyki. Malo stosowne kreacje budzą emocje od niepamiętnych czasów… Dlatego warto z tego wyciągnąć tez lekcje dla siebie i trzy razy sprawdzić, czy w danej stylizacji nie eksponujemy swojej bielizny. Sporą krytyką cieszą się również nieestetyczne plamy potu, zabrudzenia oraz wszelkiego typu rozdarcia lub pognieciona odzież. To stanowczo katalog zakazanych praktyk, które nie są mile widziane zarówno w show biznesie, jak i życiu każdego z nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *