walentynki

Jak zaskoczyć mężczyznę w Walentynki? Sprawdź!

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu oznacza to pewien dylemat: co byłoby najlepszym prezentem dla mojej drugiej połówki? Nie sztuką jest kupić słodycze albo ubranie, z pewnością jest to miły gest ale jednocześnie dość oklepany. Tegoroczne Walentynki muszą należeć do Was.

Co zrobić więc żeby miło zaskoczyć swojego ukochanego w Walentynki? Na to pytanie odpowiemy w naszym artykule!

Co najcenniejszego możesz mu podarować?

Aktualny świat przepełniony jest pośpiechem, pracą i związanym z tym wszystkim zmęczeniem. Przez to wielu ludzi zwyczajnie nie ma dla siebie nawzajem wystarczająco dużo czasu. Wszystko zazwyczaj robione jest “na szybko”, byle “było z głowy”. Nic dziwnego więc, że większość osób, myśląc o podarunku dla swojej drugiej połówki, od razu rozważa po prostu kupienie czegoś. 

Jest to oczywiście bardzo miłe, jednak jednocześnie pozbawione kreatywności i często też tego specjalnego znaczenia, które powinno być jednak kluczowe w tak wyjątkowym dniu jak święto zakochanych. Najcenniejsze co możemy dać drugiemu człowiekowi w tym zakręconym świecie, to nasz czas i szczere intencje. 

Warto więc, pomyśleć o podarunku bardziej “od siebie”, który byłby dla was obu drogocenną pamiątką i wspomnieniem. W końcu żaden sklep nie zna waszej historii i was tak bardzo jak wy sami znacie siebie nawzajem. Dzięki temu możecie stworzyć własnoręcznie najlepsze możliwe prezenty, które bez wątpienia zostaną docenione.

Poniżej prezentujemy więc, parę kreatywnych pomysłów na prezent na Walentynki!

Walentynki i wasze wspólne, bezcenne wspomnienia zachowane na zawsze

Z pewnością przeżyliście ze sobą niejedną wspaniałą chwilę o której nigdy byście nie chcieli zapomnieć. Ludzka pamięć może jednak niestety czasami nas zawieść…

Z tego powodu, świetnym i przemyślanym pomysłem może okazać się kupienie małego albumu ze zdjęciami i wypełnienie go waszymi wspólnymi zdjęciami lub fotografiami, które kojarzą się z czymś co razem przeżyliście. Można też załączyć w środku choćby i rysunki. Świetnym pomysłem jest też podpisanie tego wszystkiego i załączenie gdzieniegdzie dowcipnych lub romantycznych tekstów.

W ten sposób będziecie mogli wrócić do waszych ulubionych momentów z przeszłości w każdej chwili i będziecie mieć pewność, że o nich nigdy nie zapomnicie! Jest to z pewnością bardzo przemyślany prezent “od serca”.

Każdy z nas potrzebuje czasami miłego słowa! W walentynki jest na to czas

W tym czasami dość trudnym i szarym życiu, każdemu z nas przydałoby się od czasu do czasu słowo otuchy i zapewnienie od drugiej połówki, że jej na nas zależy. 

Możemy zapewnić to naszemu mężczyźnie przez napisanie na małych karteczkach miłych i szczerych słów, komplementów, a także powodów dlaczego go kochamy i dlaczego jest dla nas ważny i niezastąpiony. Im więcej zrobimy takich karteczek, tym lepiej, można na przykład zrobić ich na tyle dużo żeby wystarczyły do następnych walentynek, zakładając, że jeden dzień to też jedna karteczka. Następnie złożone wiadomości możemy umieścić w pudełku z którego nasz ukochany losowałby je raz dziennie. Jeśli lubi książki, filmy lub seriale można zamieścić na takich karteczkach również cytaty z nich. 

Taki prezent z pewnością wywołałby na twarzy niejeden uśmiech!

To dobry moment żeby uwolnić swojego wewnętrznego artystę!

Jako dzieci większość z nas obdarowywała naszych rodziców różnymi, wykonanymi przez siebie laurkami. Wielu ojców i mam takie rysunki zachowuje do dzisiaj jako wspaniałą pamiątkę. Czy pamiętacie jak uśmiechali się, gdy je dostawali?

Dobrze jest czasami obudzić w sobie trochę z dziecka! Tego typu prezent z pewnością okazałby się strzałem w dziesiątkę, nawet kiedy nie jesteśmy już dziećmi. Czy jesteś uzdolniona artystycznie czy nie, z pewnością uroczym prezentem będzie narysowanie lub namalowanie czegoś! Może to być portret twojego ukochanego albo rysunek przedstawiający waszą dwójkę. Świetnym pomysłem jest też wykonanie takiego portretu w stylu ulubionej kreskówki lub jako postacie z ulubionego filmu, serialu lub książek.

Szydełkowanie w głównej roli na Walentynki? Jak najbardziej!

Jeszcze do niedawna szydełkowanie często kojarzyło się bardziej z zajęciem dla pań w bardziej podeszłym wieku, takie myślenie jest już jednak przeżytkiem! Aktualnie coraz więcej również młodych osób wraca do tego ciekawego zajęcia, odkrywając jego uroki.

Szydełkowanie może też okazać się bardzo pomocne w wykonywaniu prezentu na dzień zakochanych. Można wykonać własnoręcznie na przykład rękawiczki lub szalik, w trosce o ciepło i zdrowie naszego mężczyzny. Szydełko można jednak wykorzystać na wiele sposobów. Można dzięki niemu wykonać też maskotki lub breloczki przedstawiające choćby ulubione postacie naszego ukochanego lub jego ukochane zwierzątko.

Robiona własnoręcznie biżuteria jest tylko dla dzieci? Absolutnie nie!

Pewnie niejedna z nas robiła kiedyś bransoletki z koralików i nici lub gumek, czy też muliny. Taka zabawa nie tylko pobudza naszą kreatywność ale jest też relaksująca, a po chwili wprawy wcale nie jest taka trudna!

W internecie znajduje się też wiele tutoriali na ten temat, jak i inspiracji. Wykonanie takiej bransoletki dla naszego mężczyzny z pewnością byłoby bardzo kreatywnym pomysłem. Można w ten sposób stworzyć biżuterię dla par, dla was obu.

Jeśli zrobienie własnoręcznie takiej bransoletki cię jednak przerasta to można też taką zamówić, a żeby była ona bardziej “od siebie”, to można poprosić o spersonalizowaną specjalnie dla was. W ten sposób też weźmiesz udział w procesie ich tworzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *