portfel męski skórzany

Co o mężczyźnie mówi jego portfel? Sprawdź, jak Cię widzą!

Portfele to standardowe akcesoria odzieżowe, które znajdziemy u 99% mężczyzn i kobiet. Nosimy je nie tylko z przyzwyczajenia, ale też ze względów bezpieczeństwa i zwyczajnej wygody. Mając pod ręką portfel w jednym miejscu mamy potrzebne dokumenty osobiste, gotówkę i karty płatnicze. Nie musimy niczego nerwowo szukać po kieszeniach, torebkach, torbach, czy plecakach. Okazuje się, że wygląd portfela wiele mówi o jego właścicielu. Jesteś ciekawy, jak określa Ciebie Twój męski portfel? Zapraszamy do lektury!

Facet wart uwagi

Męski portfel nie od dziś przyciąga kobiety jak magnez. Jednak gra toczy się tutaj nie tylko o jego zawartość. Idąc na pierwszą randkę wcale nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, by jej zaimponować. Ona będzie oceniała całokształt waszego spotkania w tym również Twój portfel – jego wygląd (niekoniecznie sama zasobność). Jeżeli Twój dotychczasowo używany męski portfel zaczął się pruć, ma liczne przetarcia i dawno temu stracił kolor to lepiej go wymienić. Dużo lepsze wrażenie zrobisz na niej mając w kieszeni modny cienki portfel typu slim wallet lub po prostu elegancki portfel męski skórzany w klasycznym fasonie. Naturalna skóra i jej blask sprawiają, że skórzane portfele męskie prezentują się nienagannie. Tak mały dodatek odzieżowy może sprawić, że staniesz się dla niej facetem wartym uwagi. Co więcej, działa on nie tylko na randkach!

To w jakim stanie jest Twój męski portfel mówi o Tobie naprawdę wiele każdemu. Możesz być na pizzy z przyjaciółmi, a zużyty portfel męski skórzany da im do myślenia. Spotkanie biznesowe, gdzie płacisz za obiad klienta lub kolacje z kontrahentem również wymaga pokazania portfela. Nie chcesz w takich sytuacjach wyciągać zniszczonego i brzydkiego dodatku odzieżowego. Skórzany portfel męski w eleganckim wydaniu to Twoja codzienna wizytówka, dlatego warto go regularnie wymieniać.

Tego Pana lepiej omijać szerokim łukiem

Chyba już przypuszczasz, jaki męski portfel nie nadaje się do użytku? Dla jasności postanowiliśmy jednak wymienić kilka cech portfeli, które trzeba koniecznie pożegnać. Jeżeli nie chcesz być źle postrzegany w towarzystwie i dbasz o swoją prezencje to wyrzuć w końcu portfel męski skórzany, który ma dziurawą poszewkę. Nawet, jeżeli dostałeś go od dziadka… Mimo, że oryginalna skóra może przetrwać wiele lat to niestety jej czas użytkowania po kilkudziesięciu latach po prostu przemija. Poza tym męski portfel z dziurami jest niebezpieczny. Możesz tak pozbyć się niemałych pieniędzy lub ważnych dokumentów. To ryzyko nie warte podejmowania!

Wytarte męskie portfele, które dawno temu straciły swój blask również należy odłożyć na dno szafy. Tego typu portfel nie wpływa korzystnie na Twój wizerunek w oczach otoczenia. Nie chcesz przecież uchodzić za zaniedbanego mężczyznę. Dlatego, gdy tylko pojawia się potrzeba zmiany nie bój się jej przeprowadzić.

Spójrzmy prawdzie w oczy – szybki przegląd modnych portfeli

Na jaki męski portfel postawić, by wyglądać dobrze? Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat męskie portfele doczekały się różnorodnych fasonów. Najważniejsze podczas zakupu będzie to, by now portfel męski skórzany był szyty z oryginalnego materiału. Poza tym należy sprawdzić, czy dany model portfela w praktyce będzie funkcjonalny. Najgorsze co możesz zrobić to kupić skórzany portfel męski,  z którego nie zechcesz później skorzystać.

Wśród najmodniejszych fasonów portfeli skórzanych znajdują się:

  • -ienkie portfele slim wallet – idealne rozwiązanie dla osób korzystających głównie z operacji bezgotówkowych;
  • eleganckie portfele z grawerem – często kupowane w ramach osobistych prezentów, gdzie delikatny grawer przypomina o bliskiej osobie’
  • portfele męskie w orientacji poziomej i pionowej z dodatkiem kolorowych lamówek – zgrabne i mieszczące się w ręce nie zajmują wiele miejsc, a przy tym prezentują się ciekawie;
  • skórzane portfele męskie szyte z skóry licowej – to bardzo miła w dotyku skóra naturalna, którą pokochasz,
  • męskie portfele vintage – z charakterystycznymi przetarciami, które stylizują ten dodatek odzieżowy na akcesoria retro.

Wszystkie wyżej opisane modele portfeli męskich bez najmniejszego problemu znajdziesz w aktualnym asortymencie Super Galanterii. To polecany przez klientów sklep internetowy z wysokiej jakości galanterią skórzaną dostępną w korzystnych cenach. Warto tam zajrzeć planując zakup nowego portfela w modnym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *